„CAMINOS” / „DROGI”
Koncert w wykonaniu Carmen Azúar i Tomasza Kaszubowskiego to pełna emocji i temperamentu podróż po hiszpańskich i latynoamerykańskich drogach. Śpiew Carmen jest jak mijane krajobrazy: czasem eteryczny i subtelny, czasem solidny i przyziemny.
Kompozycje Tomasza to wiatr i deszcz, a przede wszystkim ciepło i blask południowego słońca. Ta muzyka, a także opowieści, które poprzedzają każdy z utworów (po polsku i hiszpańsku), sprawiają, że słuchacze przenoszą się w nieznane dotąd zakątki świata, nie ruszając się z miejsca. I chociaż czasem droga wydaje się być kręta, nie sposób się zgubić. Niezwykła, tajemnicza, ciepła, czasem nastrojowa, a czasem pełna południowego wigoru wędrówka w Nowy Świat Muzyki już 23 marca 2019 o 19:30.


CARMEN AZUAR
Śpiewa, komponuje piosenki, recytuje i tworzy spektakle. Akompaniuje sobie na gitarze i na innych instrumentach (charango, kastaniety, perkusja ręczna). Muzyka i teatr są jedną z największych jej pasji, ale największą jest życie.
„Caminos del Sur. Drogi Południa” to jej pierwsza płyta. W niej zawarła swoje emocje i przeżycia, towarzyszące jej w drodze z Hiszpanii do Polski i przez te wszystkie lata.


TOMASZ KASZUBOWSKI
Jego wieloletnie zainteresowania muzyką latynoską zaowocowały napisaniem pracy badawczej na temat narodowych tańców argentyńskich. Ma w dorobku nagranie dwóch płyt: „Los Navarros” (2000) oraz „Aires Latinos” (2006). Jest autorem wielu kompozycji gitarowych oraz aranżacji.23 marca 19:30
Bilety: 25 zł
(do kupienia w kawiarni, płatność tylko gotówką oraz na ebilet.pl)

  • Facebook - Black Circle