Pierwszy koncert Janka Traczyka w Warszawie w nowym sezonie artystycznym! Październik rozpocznie się nastrojowo w Nowym Świecie Muzyki.
Koncert Janka Traczyka to idealna okazja, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Wokalista zaśpiewa i zagra przy fortepianie. Można liczyć na łzy śmiechu, jak i wzruszenia. Bez wątpienia to będzie wieczór pełen pięknych emocji!

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu „Metro” w Teatrze Buffo. Występował także w talent show – Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu „Notre Dame de Paris”. Był także odtwórcą głównej roli w musicalu „Piloci” w Teatrze Roma, gdzie od jesieni wcieli się w postać Radamesa w musicalu "Aida". Można go również spotkać na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, gdzie gra Chrisa w "Miss Saigon".

 
 
 
4 października
Godzina 20:30
Bilety: 40 PLN
bilety dostępne : https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/nowy-swiat-muzyki,700/janek-traczyk-koncert-nastrojowy,11810?eventId=164306 
  • Facebook - Black Circle